Menu Zavrieť

Prenájom priestorov

Milí rodičia, vzhľadom na postupné ukončovanie činnosti nášho ranča už počas roku 2022 nie je možné prenajať si priestory ranča. Viac informácii sa dozviete na úvodnej stránke v aktualitách. Ďakujeme Vám za podporu počas uplynulých rokov.

Ponúkame Vám možnosť prenájmu priestorov nášho ranča na zorganizovanie Vašej akcie, eventu, rodinnej či firemnej opekačky, prípadne inej udalosti podľa Vašich požiadaviek. Ak hľadáte miesto na oddych od mestského ruchu a pracovného zhonu, máte radi kontakt s prírodou a poteší Vás pohľad na zvieratká, náš areál je tou správnou voľbou pre Vás. Ponúkame Vám úplné súkromie, dostatok priestoru a možností na oddych či športovú zábavu.

Čo budete mať k dispozícií:

 Vnútorná klubovňa:  2 oddelené toalety, kuchynka s vybavením a spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička, umývačka riadu, taniere, príbory, šálky, poháre, doska na krájanie,…), stolný futbal, a spoločenské hry, pohodlné sedenie. Počas chladnejších dní sa zohrejete pri piecke a vychutnáte si atmosféru praskajúceho ohňa 😊.

Vonkajšia terasa:  Počas pekných dní si môžete príjemne posedieť na našej terase a zahrať si napr. šípky

Vonkajšie priestory: futbalové bránky a volejbalová sieť s loptami, ohnisko s roštom a opekacie palice, mini pieskovisko pre najmenších a samozrejme sa budete môcť kedykoľvek poprechádzať medzi výbehmi a pozrieť našich zvieracích kamošov.

Klubovňa
Terasa so záhonom
Terasa s výzdobou
Volejbalové a futbalové ihrisko
Futbalové ihrisko a pieskovisko

Celý areál bude celý k dispozícií len pre Vás – nebudú prítomné žiadne iné osoby s výnimkou našich zamestnancov, ktorí Vám budú v prípade potreby kedykoľvek k dispozícií. 

Aké ďalšie služby ponúkame

Ak by ste mali chuť počas Vašej akcie vyskúšať niečo dobrodružné, ponúkame Vám možnosť pozrieť sa na svet z konského chrbta (a ten pohľad naozaj stojí za to 😊 ).

Samozrejme nezabúdame ani na tých najmenších. Ponúkame možnosť doobjednania animačného programu pre deti pozostávajúceho z vozenia na koni/poníkovi, česania poníka a prípadne iných aktivít ako sú rôzne hry a súťaže. Dĺžka animačného programu záleží od počtu a veku detí.

Služby, ktoré nie sú dostupné

Na našom ranči nie je možné zakúpiť si stravu ani nápoje.

Odporúčame si priniesť vlastné občerstvenie a nápoje, prípadne využiť naše ohnisko.

Cena:

Prenájom areálu:

do 15 osôb: 30 €/hod
15 – 30 osôb: 40€/hod

Doplnkové služby:

Vozenie na koňoch: 25€/1hod/1kôň (hmotnosť jazdca do 80 kg)
Animačný program pre deti: 20 €/hod (pri počte detí do 15)
Animátor navyše pri počte detí nad 15: 15 €


Dostupné počas víkendov v mesiacoch marec – jún a september-november.

Akciu treba ukončiť do 20:00!