Menu Zavrieť

Exkurzie

Milí rodičia, vzhľadom na postupné ukončovanie činnosti nášho ranča už počas roku 2022 nebudeme organizovať exkurzie. Viac informácii sa dozviete na úvodnej stránke v aktualitách. Ďakujeme Vám za podporu počas uplynulých rokov.

Ponúkame Vám možnosť usporiadať exkurziu alebo triedny výlet k našim zvieracím kamarátom!

Program zahŕňa vozenie na koni alebo poníkovi (každé dieťa 1 veľký okruh na kolbišti), česanie poníka s teoretickým výkladom na niektorú z tém z oblasti chovu koní a jazdectva a prehliadku areálu s výkladom a možnosťou kŕmenia niektorých zvierat.

Exkurzia je vhodná pre žiakov MŠ a prvého stupňa ZŠ. Maximálny počet detí je 30, minimálny počet detí na zorganizovanie exkurzie je 15. Dĺžka exkurzie je cca 1,5 – 2 hod podľa počtu detí.

Ak by ste chceli pre deti zorganizovať dlhší výlet k nám na ranč, je možné po exkurzií využiť náš areál na opekačku či športové hry (k dispozícií sú futbalové bránky, volejbalová sieť, lopty, pieskovisko, spoločenské hry,…)

Viac informácií Vám radi poskytneme na info@ponyranc.sk alebo tel. č. 0910 293 662. Predbežná rezervácia termínu je možná aj prostredníctvom formulára vpravo.

Tešíme sa na Vašu návštevu! 🙂

Cena za exkurziu: 3,5 €/dieťa
Cena za prenájom areálu po exkurzii: 20 €/hod