Menu Zavrieť

Vozenie pod Devínom

Vozenie na poníkoch pod hradom Devín

Aktuálne informácie: SEZÓNA – 2020

Poníky pod hradom Devín: Radi by sme Vás informovali, že vzhľadom na najnovšie opatrenia a zákaz vychádzania až do odvolania s poníkmi pod hrad Devín neprídeme 🙁 Prípadný návrat poníkov pod Devín počas tejto sezóny bude záležať od aktuálnych nariadení a tiež poveternostných podmienok… O všetkých zmenách budeme informovať tu a na našom facebooku.

Ďakujeme Vám za doterajšiu priazeň, podporu a povzbudivé slová… Držme si spoločne palce, aby sme sa opäť zdraví stretli na jar! 🙂

V nádhernom prostredí sútoku riek Dunaj a Morava priamo pod bralom hradu Devín vozíme Vaše deti na poníkoch počas víkendov a sviatkov v mesiacoch marec – november bez objednávania. Cena 1 jazdy je 3 € (2 veľké okruhy na lúke). 

Čas: 10:00 – 18:00 hod (ranný i večerný čas bude upravovaný podľa denného svetla a teplôt v jarných a jesenných mesiacoch)  V prípade nepriaznivého počasia deti na poníkoch nevodíme:

  • teploty vzduchu cca 30 °C a viac – nakoľko je lúka otvoreným priestranstvom bez tieňa 
  • veľmi veterné počasie 
  • dážď (ak v daný deň prší alebo sú prehánky, preverte si prosím Vás na tejto stránke či budeme v Devíne)
  • lokálne búrky v Devíne a okolí

Na tomto mieste našej webovej stránky nájdete vždy aktuálnu informáciu ohľadom vozenia detí na poníkoch v Devíne, pred odchodom si ju prosím preverte na našej webovej stránke. Je to jediná možnosť ako Vám môžeme dať vedieť či sme v Devíne.

Prípadne sa informujte na tel. čísle 0910 293 662.

ADRESA : Slovanské nábrežie – lúka pri parkovisku pod hradom Devín

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *