Menu Zavrieť

Vozenie pod Devínom

Vozenie na poníkoch pod hradom Devín

Aktuálne informácie: SEZÓNA – 2021

Čaká nás horúci víkend 24.7. a 25.7.2021, s poníkmi teda pod hrad Devín neprídeme… Ospravedlňujeme sa za našu častú neprítomnosť počas letných prázdnin, avšak organizácia našich šiestich táborových turnusov si vyžaduje veľkú dávku energie, času a príprav, preto nám na víkendové vozenie často už neostanú sily ani čas, taktiež počas horúčav vozenie neorganizujeme. Je teda možné, že najbližšie sa pod hradom Devín uvidíme až na jeseň . Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné leto! Ďakujeme za pochopenie.

V nádhernom prostredí sútoku riek Dunaj a Morava priamo pod bralom hradu Devín vozíme Vaše deti na poníkoch počas víkendov a sviatkov v mesiacoch marec – november bez objednávania. Cena 1 jazdy je 3 € (2 veľké okruhy na lúke). 

Čas: 10:00 – 18:00 hod (ranný i večerný čas bude upravovaný podľa denného svetla a teplôt v jarných a jesenných mesiacoch)  V prípade nepriaznivého počasia deti na poníkoch nevodíme:

  • teploty vzduchu cca 30 °C a viac – nakoľko je lúka otvoreným priestranstvom bez tieňa 
  • veľmi veterné počasie 
  • dážď (ak v daný deň prší alebo sú prehánky, preverte si prosím Vás na tejto stránke či budeme v Devíne)
  • lokálne búrky v Devíne a okolí

Na tomto mieste našej webovej stránky nájdete vždy aktuálnu informáciu ohľadom vozenia detí na poníkoch v Devíne, pred odchodom si ju prosím preverte na našej webovej stránke. Je to jediná možnosť ako Vám môžeme dať vedieť či sme v Devíne.

Prípadne sa informujte na tel. čísle 0910 293 662.

ADRESA : Slovanské nábrežie – lúka pri parkovisku pod hradom Devín

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *